Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Słyszałam, ze jakiś na podwójnym nie zauważył zakrętu. Ale to pikuś. Przejrzałam kilka protokołów i mnie się wydaje, że niektórzy radni robią już kampanię wyborczą, a rada naprawdę robi na złość nie bacząc zupełnie na dobro gminy. Słyszałam po ostatniej sesji, że sesje teraz to ostrzał wojta i skarbniczki przez takich jednych ale nie za bardzo wierzyłam no ale jak poczytałam, to chyba rzeczywiście tak jest. Panowie, ja chcę żeby rada działała dla mnieszkańców a nie żebyście sobie swoje jakieś dziwne ambicje i niespełnione marzenia realizowali naszym kosztem. Słyszałam od radnego że uchwała z wczoraj była przygotowana na bardzo dawną sesję i blokowaliście ją bez jakiejś przyczyny żeby nagle uchwalić. Ten paszkwil z gazety to też wielka nieprawda, bo od bardzo dawna przygotowują wam wszystko czego chcecie i są na każde zawołanie w sprawie budżetu a budżetu ciągle nie chcecie uchwalić bo nie i już. Wstyd mi, że radni z karczmisk i wymysłowa psują całą gminę. I dlaczego we wszystkich wsiach sołtysi robili spisy kur w sprawie tej grypy czy czegoś a w karczmiskach sołtysi spali i trzeba im było nosić informacje? My nie mamy sołtysów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego wpisu jeszcze nie było żeby aż tak PSL-em od tegoż autora waliło. Coś mi się wydaje że albo to J. B. albo J.P. tak na resztę nastaje. Dużo można opowiadać o zielonych radnych którzy do tej pory byli całkowicie bezradni. Więc Wójt zwołał posiedzenie swoich i ogłosił wszystkim ze sie troszkę boi. Co robić zostaje jak z tego wszystkiego nic się nie ukraje. c.d.n
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu od razu psl? Sam mam takie same odczucia jak an a do pslu mam obrzydzenie. Mój radny mówi to samo co napisano wyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie mam pieniędzy i nic mi nie ogołocą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieniedzy ty nie masz ja tez nie mam i oni nie maja a zatrudniaja jak to jest- gdzie radni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni sobie robią prywatę i budują drogi przy chałupach. Kto wybrał akurat takie drogi do budowy? Kto normalny liczy, że za takie grosze położy asfalt dalej niż do bramy radnego? Normalne funkcjonowanie rady skończyło się w marcu zeszłego roku i teraz to tylko kampania wyborcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚLISKO na dróżkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gołoledz znów za***yła komunalną na drogach gminnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miało być za***yła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klawiatura mi padła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raczej mózg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Orientuje się ktoś jakie kandydatury są przewidziane na radnego na koloni ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komunalna nic nie robi zero odśnieżania. Gmina tak chciała Starowiejska to teraz jest cały czas zasypana 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starowiejska a Słoneczna to samo tam tylko posypane do cmentarza a dalej to sobie w polach możesz wylądować albo w czyimś domu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radni to niech sie lepiej przyjrza zatrudnianiu koleżanek w jednostkach niz szukaniem przystawki za krzyska. ludzie głupi nie sa i wybiorą dobrą osobe a i widza dużo i niedobrze sie robi jakj sie widzi takie matactwo gorsze niz za komuny i jeszcze sie w oczy smieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając wpis  an  z 16 stycznia dostać można choroby lokomocyjnej, nie no....... obrażacie inteligencję czytających, jak urzędniczka chce używać wazeliny wobec wójta i skarbniczki, to niech to robi w biurze, a nie na forum!!! A co do tych ambicji, to chyba chodzi nie o radnych,  a o władze gminy, bo oni uważają się za nieomylnych i namaszczonych do robienia wszystkiego co im się podoba. A an niech się zajmie pracą, bo za to jej płacą 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
twz. condex ma nowego właściciela? kotś coś wie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*********.pl/wlamywacze-karczmisk-stana-sadem-okradali-wlasnych-sasiadow-zdjecia/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co Panstwo Radni ? Znowu oszukali. A miało być mniej a prawie wszyscy dużo dostali podwyzki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to radni czy bezradni? Czytają gadają a i tak ich wójt w c...a robi. A podwyżki dostał "dwór" wójta, czyli ucho wójta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...